Kryesore » 2012 » Dhjetor » 4 » Argjentina Ramosaj – një vjet pa mashkull përkrah
1:10 AM
Argjentina Ramosaj – një vjet pa mashkull përkrah
 Këngëtarja Argjentina Ramosaj ka folur për një të përditshme shqiptare, për jetën e saj private, ku ka treguar se ende nuk ekziston ndonjë mashkull në jetën e saj."Ka më shumë se dhjetë muaj që jam beqare. Ndihem shumë mirë dhe jam maksimalisht e lumtur”, ka thënë këngëtarja bukuroshe, e cila së fundmi, është përfolur shumë për duetin e dështuar me Vedat Ademi, po ashtu edhe për ndërprerjen e këngës në mes gjatë koncertit festiv që u realizua për 100 Vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë.Disa kohë më parë, Argjentina i dha fund lidhjes së dashurisë disavjeçare. Ndërkohë, ajo ka folur edhe për raportin e përfolur me grimerin Armend Gashi, duke sqaruar se është vetëm një kliente dhe mike e mirë e tij.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 5.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D