Kryesore » 2012 » Dhjetor » 13 » Rita Ora ne flirt me fituesin e “X Factor”-it britanik
9:24 PM
Rita Ora ne flirt me fituesin e “X Factor”-it britanik
Tabloidet e huaja flasin per nje flirt mes yllit boteror Rita Ora dhe fituesit te "X Factor”-it britanik, James Arthur. Duket se pas ndarjes nga Rob Kardashian, kampioni 24-vjecar James, ka treguar interesim te jashtezakonshem per kengetaren shqiptare e cila performoi ne finale te ketij spektakli.Burime te caktuara cekin se James dhe Rita Ora kane biseduar gjate me njeri-tjetrin dhe kane nderruar numrat e telefonave prapa skenave. Flitet se flirti ka filluar qysh me heret kur Rita Ora performoi ne "X Factor”, per here te pare muajin e kaluar."Te ju them te drejten, me pelqen shume te shikoj James-in duke performuar”, eshte cituar te kete thene edhe Rita Ora ne bisede me nikoqirin Dermot O’Leary ndersa James ne anen tjeter ka cekuar se do kishte deshire te bej nje duet me shqiptaren.Ndoshta, nuk eshte edhe e rastit qe boss-i i Rites, Jay-Z eshte duke u munduar ta rrembej kampionin e "X Factor”-it te sivjetshem nga Simone Cowell, per ta promovuar ate ne Amerike.Perndryshe, eshte bere e ditur se Rita Ora eshte e nominuar ne tri kategori ne WMA (World Music Awards) qe do te mbahet me 22 Dhjetor ne Miami. 
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D