Kryesore » 2012 » Dhjetor » 14 » Messi baba, fotografohet me djalin e tij Thiago (+FOTO)
6:30 PM
Messi baba, fotografohet me djalin e tij Thiago (+FOTO)
Djali i tij, Thiago ka pak muaj që ka ardhur në jetë por imazhet e këndshme dhe tepër të bukura që shfaqin Lionel Messin teksa përqafon dhe mban në krahë fëmijën dhe i dhuron një puthje kanë bërë xhiron e botës. Kampioni i futbollit është gjithashtu edhe një baba i mrekullueshëm. Ylli argjentinas i Barcelonës u fotografua në rrugë duke mbajtur në krahë djalin e tij që lindi para një muaji.Ndonëse në fushën e lojës ka arritur rekordin me realizimin e 88 golave, në jetën private ndjehet njeriu më i lumtur në botë. "Falënderoj zotin për këtë dhuratë si dhe familjen time për përkrahjen, një përqafim të gjithëve”, u shpreh kampioni i futbollit teksa dilte nga spitali me djalin dhe bashkëshorten. Fituesi i tre Topave të Artë radhazi është martuar me shoqen e tij të fëmijërisë, Antonella Rocuzzo. Ata janë njohur që kur ishin 5 vjeç, por nisën marrëdhënien në vitin 2009.
$IMAGE1$
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D