Kryesore » 2012 » Dhjetor » 19 » Genta: Dy ditë në sallon bukurie
4:23 PM
Genta: Dy ditë në sallon bukurie
enta Ismajli, krahas mbrëmjeve muzikore, këto ditë është e angazhuar edhe në realizimin e programeve festive.Duke qenë person që shfaqet shumë në publik, Genta gjithmonë i kushton kujdes të veçantë paraqitjes së saj.Këngëtarja ka bërë të ditur se kujdeset për trupin e saj, duke luftuar celulitin në mënyrë natyrale, nëpërmjet ushtrimeve.Duke folur për mediat shqiptare, ajo ka rrëfyer se i duhen rreth tre orë për t’u bërë gati për një mbrëmje, ndërsa ka thënë se koha më e gjatë që ka kaluar në një sallon bukurie ka qenë dy ditë. 
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 0.0/0

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D