Kryesore » 2012 » Dhjetor » 15 » Diana Avdiu, miss fotogjenia në konkursin “Tramp Model”
4:22 PM
Diana Avdiu, miss fotogjenia në konkursin “Tramp Model”
Mes 89 bukurosheve të ardhura nga shumë vende të botës, Miss Kosova Universe Diana Avdiu ka fituar çmimin ‘Miss Fotogjenia” në këtë konkurs bukurie. 19 vjeçarja, e cila cilësohet edhe një nga pretendentet kryesore për kurorën e më të bukurës, përveç këtij çmimi ka fituar edhe kontrata të shumta me agjencinë "Tramp Model”.Këtë lajm e konfirmoi moderatori i njohur Labinot Gashi, i cili vazhdon ta shoqërojë Dianën edhe në Amerikë, duke u gëzuar me suksesin e vajzës e cila e nisi karrierën në programet e tij.Nata finale e këtij konkursi është më 19 dhjetor. 
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D