Kryesore » 2012 » Dhjetor » 15 » Blerim Destani blen një vilë në Dubai, fqinj me Inva Mulën
5:23 PM
Blerim Destani blen një vilë në Dubai, fqinj me Inva Mulën
Që Blerim Destani është një ndër shqiptarët më të pasur, kjo gjë nuk do të përbënte më lajm. Që gjithashtu ka hapur një linjë të vetën veshjesh, edhe ky lajm është i ditur.Çfarë nuk dihej akoma ishte një super shtëpi luksoze në një nga vendet më të bukura dhe më të pasura në botë, në Dubai. Kohë pas kohe, Blerimi rri në vilën e tij të pushimeve në Dubai. Veçanërisht kur i duhet një qetësi maksimale për t’u përgatitur për rolet e tij, Destani preferon të qëndrojë në vendin e nxehtë.Mësohet se Blerimi në Dubai është fqinj me çiftin Inva Mula dhe Hetem Ramadani dhe vilat e tyre janë ndërtuar në një nga zonat më të pasura të Dubait, shumë pranë njëratjetrës.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/2

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D