Kryesore » 2012 » Dhjetor » 5 » Barack Obama e “ndjek” Rita Orën në Twitter
2:47 PM
Barack Obama e “ndjek” Rita Orën në Twitter
Rita Orës nga dje i është "vënë në ndjekje” Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Pas zhurmës së madhe që u bë në media rreth ndarjes së Rita Orës nga djali i Kardashianëve, ka ardhur koha që pas t’i shkojë dikush tjetër.Asaj nga hëna i është "vënë në ndjekje” presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, raporton Presidenti i SHBA-ve ia ka bërë follow Ritas në Twitter, raporton "Jeta në Kosovë”.Obama pati thënë që dëgjon më shumë nga Jazz e Blues e këngëtarët e tij të preferuar janë Bob Dylan, Bruce Springsteen e Stevie Wonder. Ky fakt nuk e ka penguar Obaman që të bëhet fan i Rita Oras në Twitter.Në një intervistë për The Rolling Stones, Obama pati treguar listën e tij në iPod ku mund të gjeje edhe këngëtar të muzikës Rap e Hip Hop si Jay Z e Ludacris.Ndoshta në listën e tij në iPod Obama ka futur edhe albumin "ORA”, apo ndoshta vajzat e tij e kanë influencuar në këtë aspekt.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D