Kryesore » 2012 » Dhjetor » 2 » Aferdita Dreshaj gati per kontraten e dyte
5:37 PM
Aferdita Dreshaj gati per kontraten e dyte
Aferdita Dreshaj eshte shnderruar ne babadimer per xhirimet e reklames me te re te Birra Tirana.Modelja shqiptare, ka bere te ditur se ajo perseri do te jete pjese e reklames se Birra Tirana.Pasi qe jemi ne fundvit, edhe Aferdita ka zgjedhur te shnderrohet ne nje seksi babadimer.Xhirimet e reklames tashme kane filluar, dhe shume shpejt do te lansohet ne treg.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D