Kryesore » 2012 » Dhjetor » 3 » 3 milionë për shampanjë?
4:51 PM
3 milionë për shampanjë?
Leonardo DiCaprio thuhet se ka shpenzuar 3 milionë dollarë vetëm për shampanjë, të cilën e ka blerë për ditëlindjen e tij.Aktori i ka mbushur 38 vjet dhe ka festuar në New York."Ai bashkë më të tjerët shpenzuan 3 milionë dollarë për të pirë verë të tipit Armand de Brignac”, tha një burim për revistën "In Touch Weekly”. Leonardo DiCaprio thuhet se ka shpenzuar 3 milionë dollarë vetëm për shampanjë, të cilën e ka blerë për ditëlindjen e tij.Aktori i ka mbushur 38 vjet dhe ka festuar në New York."Ai bashkë më të tjerët shpenzuan 3 milionë dollarë për të pirë verë të tipit Armand de Brignac”, tha një burim për revistën "In Touch Weekly”
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D