Kryesore » 2012 » Dhjetor » 27 » “Whitney Houston është vrarë nga trafikantët e drogës”
8:34 PM
“Whitney Houston është vrarë nga trafikantët e drogës”
Detektivi privat i Hollivudit, Paul Huebl, pohon se kengetarja Whitney Houston u be viktime e vrasjes, shkruan gazeta amerikane "International Bussines Times”.Sipas versionit te tij, Whitney Houston u vra nga trafikantet me ndikim te lendeve narkotike qe derguan disa gangstere per t’i marre asaj nje borxh te madh, shuma e te cilit mund te arrinte deri ne 1.5 milione dollare.Agjenti deklaroi se disponon nje video filmim, ne te cilen jane te fiksuar vrasesit e Whitney Houston, te cilet hyne ne dhomen e saj te hotelit.
Kengetarja u gjet e vdekur ne nje dhome hoteli ne Beverly Hills me 11 shkurt te ketij viti, me 12 prill policia e mbylli zyrtarisht çeshtjen e vdekjes se saj.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D