Kryesore » 2012 » Nëntor » 20 » “Sulltanesha” han dajak midis Stambollit
2:53 PM
“Sulltanesha” han dajak midis Stambollit
Aktorja e popullarizuar turke, Meryem Uzerli, ylli i serisë ”Sulejmani i Madhërishëm” ku e interpreton sulltaneshën Hyrem, është sulmuar ditë më parë në qendër të Stambollit. Incidenti ndodhi kur kjo bukuroshe në shoqëri të të dashurit të saj, ndërmarrësit të pasur, Can Ates-it ishte duke u kthyer nga një ngjarje e modës.
Meryem dhe Can u gjenden në mes të tollovisë së qytetit, në mesin e shumë shitësve në rrugë, ndërsa një femër ishte shumë agresive në përpjekje t’i shet lule, të cilat aktorja nuk i donte. Kjo e hidhëroi shitësen, e cila pastaj i sulmoi te dy dhe këta hëngrën disa flakaresha, por nuk pësuan lëndime. Këtu intervenoi edhe policia e cila e prangosi sulmuesen e Hyremit.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 0.0/0

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D