Kryesore » 2012 » Dhjetor » 1 » Rita në reklamën e “Adidasit”, me Beckhamin dhe Snoop Dogg
3:56 PM
Rita në reklamën e “Adidasit”, me Beckhamin dhe Snoop Dogg
Pasi pushtoi mediat shqiptare me koncertin e mbajtur në Tiranë, nga mediat e huaja po komentohet për paraqitjen në një reklamë festive. Ajo është e përzgjedhura e kompanisë së veshjeve sportive "Adidas”, për tu shfaqur në reklamën e re, krahas reperit të famshëm Snoop Dogg, futbollistit David Beckham dhe yllit të NBA, Derricke Rose, transmeton BW. Reklama është kryesisht e animuar, ndërsa bazohet në veprën klasike të Charles Dickens me titull "A Christmas Carol”.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D