Kryesore » 2011 » Tetor » 6 » Performancë bombë e Tunës me Noizyn (+VIDEO)
2:24 AM
Performancë bombë e Tunës me Noizyn (+VIDEO)
Të dielën është shfaqur emisioni i parë për këtë sezon i "E diell” në televizionin Top Channel, kurse një prej pikave kyçe ishte shfaqja në ekran e seks simbolit të estradës, Tunës. Tuna do të jetë në Top Channel për këtë emision për tri muajt e ardhshëm, por ajo debutoi në mënyrë fantastike, të jashtëzakonshme, me anë të një performance live të pa parë ndonjëherë, duke treguar se ajo nuk di vetëm të zhvishet, por edhe të këndojë fuqishëm.Atë e ndihmoi edhe një prej reperëve më të mirë,Noizy, që ta këndojë hitin "Turn My Swag On”.Tuna madje bëri shaka, duke thënë para performancës se ajo ‘bën hip-hop më mirë’ se sa Noizy, i cili qeshi lehtë.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D