Kryesore » 2012 » Dhjetor » 14 » Genta Ismajli si ne “Titanic” ne klipin e ri
1:56 PM
Genta Ismajli si ne “Titanic” ne klipin e ri
Genta Ismajli eshte ne perfundim te xhirimeve te klipit "E kam provuar” dhe ka postuar disa foto nga klipi ku shihet ne nje jahte me pozen e famshme te filmit "Titanic” ku Kate Winslet hap duart derisa mbrapa i rrinte i dashuri Leonardo Di Caprio.Por, me nje ndryshim ketu, te Genta i mungon dikush nga mbrapa ne rolin e Leonardos. Ne fakt, u bene tri vite qe Genta eshte ndare nga Miloti dhe ende vertete nuk ka gjetur "Leonardin” e vet te ri.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D