Kryesore » 2012 » Nëntor » 20 » Adelina Ismajli së shpejti para altarit
3:14 PM
Adelina Ismajli së shpejti para altarit
Adelina Ismajli, ka qëndruar për disa ditë në Tiranë, dhe sigurisht që atje ajo u prit nga një numër i madh i të intervistuesve të cilët u interesuar për gjithçka që ka të bëj me të.E pyetur edhe për jetën e saj private ajo tha se martesa nuk është edhe aq larg.
Diva shqiptare ka bërë të ditur se ajo dhe i dashuri i saj tashmë e kanë diskutuar mundësinë e martesës.
Adelina për tashmë disa vite është në lidhje me menaxherin e saj, Valin, dhe nuk e ka kursyer veten të tregojë se është e dashuruar kokë e këmbë në të dhe se i dashuri i saj ia ka ndryshuar jetën për të mirë. Këngëtarja së shpejti do të lansojë edhe albumin e saj më të ri
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D