Kryesore » 2011 » Korrik » 17
Këngëtarja po përgatitet për një rikthim të fuqishëm në muzikë.Pak muaj më parë është bërë nënë, duke sjellë në jetë djalin, Erlisin, i cili dita ditës po rritet dhe prindërve u jep më shumë jetë ndërsa shtëpia ka gjallëruar nga belbëzimet e para. Por ky fakt nuk e ka penguar Ledinën që të përgatitet për një rikthim të fuqishëm në muzikë. Pasi lançoi klipin "Dangerous” që u shndërrua hit në diskoteka, ajo pregaditet të godasë përsëri në shenjë, këtë rradhë me dy këngë të ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2011-07-17

Këngëtarja nga Shkupi, Altuna Sejdiu, e cila kohët e fundit është divorcuar nga bashkëshorti Rilind Reka, duket se po e shijon më së miri "lirinë”. Ajo realizoi një klip shumë hot, "Dyshemeja”, ishte për pushime vetëm me femra në plazhet e Turqisë, ka bërë edhe disa foto të reja super seksi, por sikur të mos mjaftonte me kaq, në profilin e saj në facebook, në komunikim e sipër me fansat, ka shkruar: "Mbylle, unë vesh taka më të gjata sesa peni.. yt”, me siguri duke iu ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2011-07-17

Gjatë javës së shkuar në një nga të përditshmet shqiptare është publikuar lajmi për prishjen e lidhjes disa vjeçare të këngëtares Elvana Gjata me të dashurin e saj, Rogertin. Edhe më parë kishin qarkulluar në media thashetheme për ndarjen e tyre, por Elvana deklaroi në një revistë se asgjë nuk ishte e vërtetë dhe se vazhdonte normalisht lidhjen me Rogertin.Pa kaluar shumë kohë nga kjo deklaratë e këngëtares, në rrethet e artistëve e të gazetarëve gjithashtu filluan ... Lexo më shumë »
Psotuar nga: ksdardania | Data: 2011-07-17

Horoskopi ditor


    Top Filmat për këtë javë
  1. The Lion King 3D
  2. Johnny English Reborn
  3. The Three Musketeers 3D
  4. Footloose
  5. Real Steel
  6. Contagion
  7. Paranormal Activity 3
  8. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 3D
/head>